Never Give Up: Unforgettable College Basketball Debut Lauren Hill's

Een divisie III vrouwen basketbal spel in de ban van een natie zondagmiddag. Of, om precies te zijn, een Divisie III vrouwen basketbal speler. Dat is wat Lauren Hill is: Een basketbalspeler. Hoewel ze vecht een terminale vorm van hersenkanker bekend als DIPG. Hoewel de officiële box score van de wedstrijd van zondag, haar eerste debuut, zegt ze speelde in totaal nul minuten. Hoewel ze zat op de bank voor het grootste deel van het spel met een koptelefoon en een zonnebril op, omdat het milieu te overweldigend anders zou zijn.

Lauren Hill is een basketballer. Ze is nu een 1-0 basketballer, omdat haar Mount St. Joseph team verslaan Hiram 66-55 in de eerste wedstrijd van het seizoen 2014-2015. U kent waarschijnlijk het verhaal, maar de NCAA gaf speciale toestemming voor de seizoensopener datum om te worden verplaatst naar het eerste weekend van november, omdat niemand weet hoeveel dagen of weken Lauren Hill heeft verlaten om basketbal te spelen. Een recente MRI duidelijk gemaakt hoezeer haar tumor is gegroeid, en ze wilde het woord te voeren voor haar team, terwijl ze nog kon.

Ja, Lauren Hill is een basketballer, maar ze is meer dan dat. Zij is ook een bron van inspiratie. Haar moed, en toewijding aan het vinden van een remedie voor haar ziekte heeft een permanent effect over het hele land gemaakt. Dat is wat de wedstrijd van zondag was ongeveer. Dat is de reden waarom meer dan 10.000 mensen uitverkochte Xavier University Cintas Center om daar te zijn om te juichen over Lauren Hill voor haar eerste wedstrijd, met talloze meer basketbalfans - of gewoon fans Lauren Hill - kijken op de televisie. Het evenement werd aangekondigd door velen als 'Lauren's een laatste spel, "maar met haar zelf-beschreven" nooit-give-up houding, "dat is niet hoe Hill zichzelf ziet.

"Laten we niet noemen het mijn laatste wedstrijd," Hill vertelde Fox Sports Ohio tijdens een in-game interview. "Dit is mijn eerste collegiale spel."

Hill was in de startende line-up voor haar eerste collegiale spel, en het duurde niet lang voor haar om de capaciteit menigte het hoogtepunt zij wachtten op te geven. De Mount controleerde de opening tip en liep een speciaal spel ontworpen voor Lauren, die een linker layup omgezet te scoren de eerste punten van het seizoen. De fans begrijpelijkerwijs ging wild, waaronder tal van sterren uit de basketbal gemeenschap die een bijzondere inspanning naar Cincinnati te komen en te ondersteunen Lauren en haar zaak had gemaakt.

Stephanie White, hoofd coach van de WNBA de Indiana Fever, was er ook, en ze vertelde The Cheat Sheet dat ze altijd zal herinneren eerste mand Lauren Hill's. "Het team uitgevoerd het spel perfect, en je kon de emotie, trots en oprechte liefde van de menigte voelen. Het was zo'n oprechte moment en ik zal het nooit vergeten. "

Bijna elk team in conference Mount St. Joseph's, de HCAC, kwam naar zuidwesten van Ohio naar Lauren en de Mount tip-off van het seizoen kijken. Heidi Messer, een assistent-coach voor competitie rivaal Manchester, zei de opening punten waren "alles wat een sport ogenblik zou moeten zijn."

"Er was geen emotie in die andere dan de pure vreugde en opwinding voor wat Lauren was het kunnen doen arena," zei Messer. "Het was prachtig."

Bij de rust, was Lauren Hill presenteerde de Pat Summitt Courage Award in een ongekende gebaar. De prijs wordt meestal gegeven aan het einde van het seizoen, niet het begin, maar de Amerikaanse Basketball Writers Association maakte een uitzondering op Lauren herkennen. Pat Summitt zelf was bij de hand om de eer geven, verrassen de aanwezigen. "Ik had niet verwacht dat de omvang van deze dag om te bereiken wat het deed," Messer zei na het bekijken van de ceremonie. "Dit is echt gevangen meer van de aandacht van de sport wereld dan ik denk dat ze hadden kunnen voorstellen toen Mount St. Joseph maakte het verzoek om het spel te vroeg te hebben."

"Voor ons team, en de andere teams in de conferentie, het was een gemakkelijke beslissing om naar het spel," Messer toegevoegd. "In staat zijn om steun te betuigen aan een collega basketbal minnaar was iets wat wij als coaches en onze spelers voelde sterk over ... Het was vernederend om te zien wat Lauren omschreven als de mooiste dag van haar leven. Om een ​​deel van zulk een geweldig spel dat zou voldoen aan één van haar leven dromen en zijn een klein deel van de start van een bewustzijn voor deze specifieke hersenen kanker is iets dat blijft in mijn gedachten voor een lange tijd. "

Hill kreeg een gordijn oproep in slotminuut van het spel, het opnieuw invoeren van de wedstrijd en scoren een laatste mand, dit keer met haar dominante rechterhand. Haar stat lijn was indrukwekkend: 2-voor-3 van de vloer voor vier punten in minder dan een minuut van de speeltijd. Maar zondag was veel meer dan statistieken. "Ik denk dat we allemaal weten dat sport geeft ons een platform om een ​​verschil in het leven van anderen te maken," Coach White zei de MSJ eerstejaars. "Lauren's liefde voor het spel heeft haar kracht gegeven en hielp haar vechten tegen deze ziekte. Het heeft haar ook voorzien van de mogelijkheid om mensen over de hele wereld te bereiken en breng voorlichting aan DIPG. We waren aangesloten op Lauren oorspronkelijk omdat ze een honkballer ... Echter, zodra we ontmoette haar en haar familie, verbonden we aan haar moedige geest, haar inzet om ervoor te zorgen dat we werden opgeleid en op de hoogte van deze ziekte, en haar goed hart. "Coach White vervolgde:

Deze ongelooflijke jonge vrouw is niet de vraag: "Waarom?" Ze gebruikt deze diagnose om de aandacht op een ziekte die heeft beïnvloed veel kinderen en families, maar weinig mensen op de hoogte waren van de vragen. Ze maakt een verschil en het is onze taak om ervoor te zorgen dat zodra de media-aandacht verdwijnt, blijven we een verschil maken. Wij helpen bevorderen en blijven haar strijd om niet alleen de behandeling van deze ziekte, maar het vinden van een remedie voor het.

Dat is de missie van Lauren's. Ze heeft reeds voltooide één missie: Speel in haar eerste college basketbal spel. De volgende missie is nog aan de gang, en ze hoopt haar eerste college basketbal spel is onderdeel van de uitvoering van het. "Doneer aan The Cure Starts Now", vertelde ze het televisiepubliek in de eerste helft speelde een paar voeten in de voorkant van haar. "Ik denk echt dat als ze het onderzoek te krijgen voor deze tumor, die ze kunnen vinden van de 'home run te genezen,' en hopelijk genezen van alle kankers. Hoewel ik zou hier niet zijn - ik misschien niet rond als het gaat - ik denk dat de genezing van kanker komt. Ik hoop dat dit spel is het niet voor donaties: Ik hoop dat mensen blijven doneren en houdt een deel van deze en blijven vechten kanker ".

Soms, sport is meer dan sport. Zondag was een van die dagen. De fans in Cintas Center begrepen. Om hun krediet, het andere team, Hiram begreep ook dat. In een dag waarop winnende vaak lijkt alles te zijn, hoeveel scholen zou geven een thuiswedstrijd, opzettelijk minder-dan-stellaire verdediging spelen op een paar bezittingen, en dan juichen, knuffel, en vieren de oppositie?

En, natuurlijk, Lauren Hill begrijpt dat. "Ik heb nog nooit zo goed gevoeld in mijn hele leven," zei ze tegen Fox Sports Ohio. "Ik verwacht dat het klein te blijven, als een gemeenschap soort dingen. Dit is de grootste gemeenschap ... iedereen is samen te komen en het is gewoon zo geweldig geweest. "

En het is allemaal vanwege een basketbalspeler.

Voor meer informatie over Lauren Hill of doneren aan de oorzaak dat ze opkomen, bezoek 1More4Lauren.com.

(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen reacties

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha