Cover Up Die Yoga Pants! Ottawa Catholic School Verdedigt Dress Code

Bedankt voor het artikel.

Een katholieke middelbare school in Ottawa is onder vuur komen voor het kraken neer op vrouwelijke studenten het dragen van een nauwsluitend yoga broek. Volgens een verklaring van de school,

"Indien het dragen van 'Lululemon broek' of 'jeggings' van soorten, is een lang hemd die ze nodig, anders worden ze naar huis gestuurd."

St. Joseph High School zegt dat het gewoon is de handhaving van haar dress code; de Katholieke School Board Ottawa zegt dat het niet te verbieden studenten van het dragen van yoga broek, want ze kunnen dragen ze op voorwaarde dat ze ook droeg een lang hemd of een soortgelijk artikel van kleding. Studenten - erop te wijzen dat er geen soortgelijke regels toegepast om kleding jongens 'zijn geweest - hebben een "Save LuLus" petitie gestart, in verwijzing naar de yoga broek gemaakt door de vennootschap Lululemon Athletica.

Zei een vrouwelijke student aan CTV Ottawa over een dubbele standaard ten aanzien van de de dresscode:

"De jongens op onze school mogen broek die rond hun enkels te dragen en ze niet in de problemen komen met het. De meisjes dragen iets wat net een beetje te krap en een beetje te onthullen en de hele wereld stort naar beneden. "

Een ouder, Kathie Clouthier, een brief gestuurd naar de school, waarin ze vroeg waarom de school markeert deze specifieke kwestie, maar niet het onderwijs betreft:

"Waarom is het accent niet meer op de werkelijke opvoeding van mijn dochter in plaats van wat ze broek draagt? 'Cloutier schreef. "Heeft onze school systeem echt niets beters te doen dan te komen met meer redenen om studenten in opstand te maken? Het lijkt mij dat scholen lijken meer op de 'schijn' concentreren in plaats van wat ze zijn eigenlijk daar - om onze kinderen te onderwijzen.

"Genoeg is genoeg al - neem gewoon zorgen te maken over het onderwijzen van mijn kind in plaats van ze uit te schakelen van het bijwonen van de school door het opleggen van belachelijke verbod zoals deze. ... Voor zover ik mij betreft, als de scholen houden deze belachelijke regels duwen - alles wat je zal slagen in het doen is het duwen van onze kinderen 'interesse in de school rechts de deur uit "

Omdat de brief Clouthier vertegenwoordigt alleen de "klacht van een ouder," schoolbestuur woordvoerster Mardi de Kemp zei dat de raad niet zal reageren.

Studenten zijn doorgegaan met hun yoga broek te dragen. Een student zei dat ze hebben te horen gekregen dat "iedereen die houdt het dragen van de yoga broek naar school een detentie krijgt de eerste keer, een schorsing van de tweede, en verdreven de derde." De Kemp zegt dat er "hebben geen kleren-gerelateerde geweest detenties, schorsingen of uitzettingen in het St. Joseph's deze week. "

Het schoolbestuur is te benadrukken dat het gewoon is de handhaving van haar eigen bestaande dress code - wat betekent dat het zijn eigen dress code niet eerder afdwingen.

(0)
(0)
Commentaren - 9
  3   1

Ik strikt steunen uniformen op school eigenlijk denk ik dat elke school moet een strikte uniforme codes hebben .... het is een minder afleiding en ieder kind gelijk voelt niemand zal weten wie de ouders zich kunnen veroorloven naam merken kleding ten opzichte van de kinderen van wie de ouders net denkt onderwijs niet kleren is belangrijker en de jongens kan enigszins concentreren als niet wordt afgeleid door alle onderdelen van een jonge dame te worden geschoven in hun keel.

  4   2

Waarom niet de school gewoon gaan met een uniform?

  2   0

google "strakke yoga broek" 80% van de foto's zijn van de vrouwen pronken met hun achterste als een money "in het seizoen"

  3   1

Ik heb om dit te ondersteunen! ik denk niet dat een vrouw kijken naar zichzelf in de spiegel of kantelen een beetje naar achteren om hun voordeur te zien bij het dragen van deze broek. Ik schaam me voor hen! je kunt ook naakt!

  1   1

Waarom zou iemand dit te ondersteunen? Ze zijn niet alleen "een beetje te krap en een beetje te onthullen" En jongens niet iets dergelijks te dragen. De student wil gewoon is een excuus.

  5   2

Ik heb geen probleem te zien met een school handhaving van uniforme regels, of waarom dit zelfs een probleem zou zijn. Ik ben het eens met de school uniformen, ze hebben veel voordelen.

  5   2

Ik begrijp dat yoga broek kan een beetje onaantrekkelijk soms afhankelijk van de drager, wat ben ik het eens met de in dit artikel geciteerd ouders. Deze school moet zich meer richten op het opleiden van de studenten, of ze nu het dragen van een arm-vat, een aardappel zak, of oefening kleding, in plaats waardoor ze zich ongewenst en ongemakkelijk. Hoewel, ik ook aanwezig zijn geweest om te zien meisjes dragen volstrekt ongepast, laag uitgesneden, micro-mini-stijl outfits alvorens naar school. Ik kreeg tweedehands verlegenheid, en het meisje werd opgeschort. Maar yoga broek zijn zeker een verre schreeuw van DAT onthullend.

  0   2

Ik ben het volkomen eens met de ouder in het artikel.

  0   2

De school moet werken op het gedrag kwesties en kleding keuzes. Het creëren van een eerlijke en nuchtere werkomgeving is niet eenvoudig. Ik wou dat mijn stad de middelbare school zou de cheerleaders dat zij hun mini-rok uniformen kunt dragen vertellen.

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha